ZEDNÍK / ZEDNICE / Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

FirmaUngureanu s. r. o.
AdresaKomenského 264/5, 500 03 Hradec Králové 3
ÚvazekHPP
Mzda16 280 Kč

Popis nabídky práce:

CZ-ISCO: 71121 Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
ZEDNÍK / ZEDNICE
- Místo výkonu práce: Komenského č.p. 264/5, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu určitou, nástup 25.7.2019

Náplň práce:
stavební práce, výstavba

Požadujeme:
pracovitost, spolehlivost, ŘP sk. B; praxe výhodou
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: ungureanu@gmail.com, alca.janouskova@email.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové 3
mzda, plat (hrubý):16 280 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:23. 07. 2020

jméno zaměstnavatele:Ungureanu s. r. o., IČ: 07198370
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Alexei Ungureanu
telefon:+420 373 696 184 59
e-mail:ungureanu@gmail.com, alca.janouskova@email.cz