Obchodník IT (informační technologie) / Obchodní zástupci

FirmaScenario s.r.o.
AdresaPohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3
ÚvazekHPP, VPP
Mzda15 000 Kč až 35 000 Kč

Místo výkonu práce: Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3

1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail.

Náplň práce:

- komunikace se stávajícími i novými zákazníky za účelem prezentace firmy a jejího produktového portfolia.
- péče o stávající zákazníky a získání obchodních příležitostí.
- komunikace s firemními zákazníky a státní správou.

Požadavky:
znalost práce na PC, komunikativnost

Výhodou: zkušenosti s podobnou prací, znalosti IT (informační technologie), SŠ vzdělání s maturitou

Osobní vlastnosti: aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

Zaměstnanecké výhody: telefon a notebook k soukromému využití

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Scenario s.r.o.,, Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Scenario s.r.o., IČ: 29462177
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
  • osoby vyžadující bezbariérový přístup
obory:
  • Finance
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Čestmír Černý
e-mail:kariera@scenario.cz