ELEKTRIKÁŘ - PROVOZ NA VÝROBU PALET A DŘEVĚNÝCH OHRÁDEK / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

  • Wotan Forest a.s. - pracoviště Pila Protivín, M. Krásové 1009, 398 11 Protivín
  • HPP
  • 20 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- údržba dřevařských automatických linek
- provádění oprav a úprav strojů a strojního zařízení
- snižování výskytu poruch.
Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:
SOU/SŠ elektro, praxe v oboru výhodou, vyhl. 50/78 Sb., orientaci v elektrodokumentaci, časovou flexibilitu, spolehlivost, manuální zručnost, práce v týmu.
Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 hod.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, náborový příspěvek, další slevové programy pro zaměstnance.
První kontakt: p. Marek Brandejs: email: kariera@wotan.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Wotan Forest a.s. - pracoviště Pila Protivín, M. Krásové 1009, 398 11 Protivín
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Wotan Forest, a.s., IČ: 26060701
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Marek Brandejs
telefon:+420 720 984 324.
e-mail:kariera@wotan.cz