ZOOTECHNIK / Zootechnici

FirmaZemědělsko-obchodní družstvo M Á J
AdresaKestřany 136, 398 21 Kestřany
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
rozdělování práce a kontrola zaměstnanců, administrativní činnost s tím spojená.
Vhodné i pro absolventy.
Pracovní doba: 7-11:30; 12-15:30, pohotovost o víkenedech a svátcích - cca každý třetí týden

Požadujeme:

- ŘP: sk. B; zdravotní průkaz
První kontakt: Vačkář Miloslav Bc., tel.: 382 262 425, 777 27 90 33 (mezi 7:00 - 11:30 a 12:00 - 15:30), e-mail: kestrany@volny.c a DOMLUVIT SCHŮZKU.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zemědělsko-obchodní družstvo MÁJ, Kestřany 136, 398 21 Kestřany
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J, IČ: 00112402
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Zemědělství a lesnictví

kontaktní osoba:Bc. Miloslav Vačkář, ředitel
telefon:+420 382 262 425,602 677 957
e-mail:kestrany@volny.cz, vackar.zod-kestrany@seznam.cz