Technik prodejních automatů / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

  • MIXA VENDING s.r.o. Praha 4, Libušská 313/104, Písnice, 142 00 Praha 411
  • HPP
  • 30 000 Kč až 40 000 Kč

Místo výkonu práce: Libušská č.p. 313/104, Praha 4. Kontaktovat mailem pavel.zondra@mixa.cz

Požadavky:
elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání, ŘP "B" s praxí, výborná uživatelská znalost PC, selský rozum, samostatnost, manuální zručnost, časová flexibilita, vyhláška 50 výhodou

Náplň práce:
přípravy, opravy a instalace nápojových a svačinových automatů (manuální i prostřednictvím PC)
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, rodinné prostředí, firemní vozidlo, skvělý kolektiv

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:MIXA VENDING s.r.o. Praha 4, Libušská 313/104, Písnice, 142 00 Praha 411
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MIXA VENDING s.r.o., IČ: 26824621
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Pavel Žondra
telefon:+420 736 521 665
e-mail:pavel.zondra@mixa.cz
kontaktní adresa:Jugoslávská 1809/23, 741 01 Nový Jičín 1