Finanční konzultant/ka / Odborní pojišťovací poradci

FirmaNN Finance, s.r.o.
AdresaPrusinovského 113/1, 767 01 Kroměříž 1
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

pracoviště Kroměříž
- náplň práce: zajišťování péče o stávající klientský kmen (přidělený po zapracování), ale i rozšiřovat obchodní možnosti společnosti
- požadavky: min. SŠ/SOU s maturitou, vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady, nadšení pro práci s lidmi/proklientský přístup, příjemné vystupování a komunikativnost, fair play, soulad s hodnotami společnosti (Srozumitelnost - Péče - Spolehlivost), chuť se zkušeným manažerem budovat něco nového
- benefity: možnost homeoffice, volná pracovní doba
- kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: dominika.baklikova@poradce.nn.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:NN Finance, s.r.o. - prac. Kroměříž, Prusinovského 113/1, 767 01 Kroměříž 1
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:02. 03. 2020

jméno zaměstnavatele:NN Finance, s.r.o., IČ: 24265870
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Finance

kontaktní osoba:Ing. Dominika Baklíková
telefon:+420 702 289 593
e-mail:dominika.baklikova@poradce.nn.cz