Dozorce - služební poměr / Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR

FirmaVězeňská služba České republiky
ÚvazekHPP, Jiný typ úvazku
Mzda31 490 Kč

Kontakt: Skořepová Lenka Bc., tel.: 353 240 620, 601 129 588, e-mail: [email protected]

Náplň práce:
Výkon dozorčí služby ve vymezeném úseku, který je součástí dozorčího stanoviště, na němž je vykonávána dozorčí služba ve věznici, ve vymezeném úseku nestřeženého pracoviště nebo předvádění odsouzených ve vymezeném úseku věznice.
-6 týdnů dovolené,
-možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
-možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
-benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky,
-Možnost náborového příspěvku 100000 Kč.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):31 490 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, Jiný typ úvazku
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 03. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Ubytování

jméno zaměstnavatele:Vězeňská služba České republiky, IČ: 00212423
počet volných pracovních míst:6
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Bc. Lenka Skořepová
telefon:353 240 620, 601 129 588
e-mail:[email protected]