Strážný - služební poměr / Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR

FirmaVězeňská služba České republiky
ÚvazekHPP, Jiný typ úvazku
Mzda31 490 Kč

Kontakt: Skořepová Lenka Bc., tel.: 353 240 620, 601 129 588, e-mail: [email protected]

Náplň práce:
Výkon stráží služby ve vazební věznici, věznici, na vnějším střeženém pracovišti nebo v ústavu nebo při eskortování vězňů. Dále při předvádění vězněných osob.
-6 týdnů dovolené,
-možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
-možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
-benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky,
-Možnost náborového příspěvku 100000 Kč.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):31 490 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, Jiný typ úvazku
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 03. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Ubytování

jméno zaměstnavatele:Vězeňská služba České republiky, IČ: 00212423
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Bc. Lenka Skořepová
telefon:353 240 620, 601 129 588
e-mail:[email protected]