Kuchaři / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

FirmaJeong Joo Cho
AdresaFrýdecká 63, Dolní Žukov, 737 01 Český Těšín 1
ÚvazekHPP
Mzda130 Kč až 150 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
příprava minutek a sushi. Pracovní doba odpoledne 15:00 -21:00. Rozvržení pracovní doby lze upravit v rámci domluvy. Restaurace je v rozjezdu, práce vhodná pro absolventy, bez vyučení nutná praxe v přípravě minutek, přípravu sushi zaměstnavatel naučí. Volat zaměstnavateli a domluvit si schůzku.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Frýdecká 63, Dolní Žukov, 737 01 Český Těšín 1
mzda, plat (hrubý):130 Kč až 150 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2019
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2020

jméno zaměstnavatele:Jeong Joo Cho, IČ: 74918605
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Jeong Joo Cho
telefon:+420 777 695 732
e-mail:info@hotelpodzelenou.cz