PRACOVNÍCI OBCHODNÍHO PROVOZU (VYHRAZENO PRO OZP) / Pomocní pracovníci obchodního provozu

FirmaSpolek přátel Frýdku-Místku
AdresaHlavní třída 109, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1
ÚvazekVPP
Mzda11 676 Kč až 12 600 Kč

Popis nabídky práce:

A16 z:18/6/2019 (VYHRAZENO PRO OZP) a:13/9/2019
Požadujeme min. vzdělání - vyučení (i mimo obor), PP na 1 rok s možností dalšího prodloužení.
Rozvrh pracovní doby:
- ranní směny 9-15,30 hod., odpolední směny 15,30-22 hod..

Náplň práce:

- obsluha hostů, výdej nápojů a drobného občerstvení, doplňování zboží.

Nabízíme:

- osobní ohodnocení a zvýhodněnou stravu.
Kontakt telefonicky v čase 13.00-18.00 hod., e-mailem. Kontakty viz výše.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Spolek přátel Frýdku-Místku - " Restaurace Sokolík" v Místku, Hlavní třída 109, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1
mzda, plat (hrubý):11 676 Kč až 12 600 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2020

jméno zaměstnavatele:Spolek přátel Frýdku-Místku, IČ: 26528991
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Ing. Helena Vaškebová
telefon:+420 774 311 111(po-pá13-18:00hod.)
e-mail:asistent@sokolikfm.cz