PRACOVNÍCI OBCHODNÍHO PROVOZU (vhodné i pro OZP) / Pomocní pracovníci obchodního provozu

FirmaSpolek přátel Frýdku-Místku
ÚvazekVPP
Mzda12 768 Kč

Popis nabídky práce:

A16 z:18/6/2019 (vhodné i pro OZP) a:3/7/2020

Požadujeme:

- min. vzdělání - vyučení (i mimo obor).

Nabízíme:

- pracovní poměr na 1 rok s možností dalšího prodloužení
- osobní ohodnocení a zvýhodněnou stravu.
Rozvrh pracovní doby:
- ranní směny 9:00-15:30 hod., odpolední směny 15:30-22:00 hod..

Náplň práce:

- obsluha hostů, výdej nápojů a drobného občerstvení, doplňování zboží.
Kontakt telefonicky v čase 13.00-18.00 hod., e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):12 768 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2021

jméno zaměstnavatele:Spolek přátel Frýdku-Místku, IČ: 26528991
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Ing. Helena Vaškebová
telefon:774 311 111 (po-pá 13-18:00 hod.)
e-mail:[email protected]