*LEKTOR/KA JIHOAMERICKÝCH TANCŮ, TANEČNÍK/CE / Ostatní umělci příbuzní tanečníkům

FirmaJitka Hájková
AdresaÚjezd 1652/4a, 796 01 Prostějov 1
ÚvazekVPP
Mzda14 600 Kč

CZ-ISCO 26539. Emailem zašlete krátké video s ukázkou tance. V odůvodněných případech je možné domluvit živou ukázku tance přímo u zaměstnavatele. Další informace p. Hájková tel.: 606 716 552, email: jt.hajkova@gmail.com. Podmínkou: znalost jihoamerických tanců (salsa, merenque, bachata, cha-cha atd.), znalost španělského jazyka na komunikativní úrovni.

Náplň práce:
vedení tanečních lekcí jihoamerických tanců. Příprava a realizace ukázky tanečních stylů, organizace tanečních show v rámci programu provozu kubánského baru, pomocné práce při roznášení nápojů. Vedení konverzace ve španělském jazyce - znalost španělštiny. PD: 15 hod./týdně v rozmezí Po-Čt 15-18 hod., Pá-So 20-02 hod. Zajištěno ubytování. Místo výkonu práce: Újezd, Prostějov.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jitka Hájková - Casa Habana, Újezd 1652/4a, 796 01 Prostějov 1
mzda, plat (hrubý):14 600 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Jitka Hájková, IČ: 40437388
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Kultura a sport

kontaktní osoba:Jitka Hájková
telefon:+420 606 716 552
e-mail:jt.hajkova@gmail.com