Kontrolor kvality / Inženýři elektrotechnici a energetici kontroly a řízení kvality

  • EKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28
  • HPP
  • 20 000 Kč až 40 000 Kč

Popis nabídky práce:

KONTROLOR KVALITY

Náplň práce:

- rozměrová, vizuální kontrola
- kontrola povrchových vad
- měření mikrometrem, posuvným měřítkem
- vstupní a výstupní kontrola strojírenských dílců

Požadujeme:

- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- schopnost týmové spolupráce
- spolehlivost a pečlivost
- ochota pracovat ve 2 směnném provoze
- NDT zkoušky velkou výhodou, nikoliv podmínkou
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny „B“

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz, popř. na poštovní adresu Ekol Energo, Křenová 65, 602 00 Brno

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:EKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:EKOL, spol. s r.o., IČ: 41600983
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:DiS. Irena Nejedlá, HR Manager
telefon:+420 543 531 674
e-mail:nejedla@ekolbrno.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.ekolbrno.cz