PLC programátor/ka junior / Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

  • Fáblovka 406, Pardubice - Polabiny, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic
  • HPP
  • 25 000 Kč až 45 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup dle dohody

Pracovní náplň:
PLC- programátor strojních zařízení a výrobních strojů, programování PLC Siemens, Omron, roboty ABB, Kuka, projekční SW Eplan výhodou

Požadujeme:
Programování PLC Siemens, Omron, výhodou zkušenosti v oblasti projekce strojních rozvaděčů a výrobních strojů + projekční sw Eplan, komunikativnost, flexibilitu, dobré analytické myšlení, pracovitost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, otevřenost pro práci v týmu. Řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, spolupráci na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech, zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, telefon, životní pojištění, PC, výuka AJ, pružná pracovní doba
Místo je vhodné pro absolventy.
Zasláním životopisu jste udělil K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení. Životopisy prosím zasílejte na nemcovam@k2machine.cz.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - jiné, Programování PLC Siemens, Omron
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Fáblovka 406, Pardubice - Polabiny, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: stravenky

jméno zaměstnavatele:K2 Machine s.r.o., IČ: 28822978
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Markéta Němcová
telefon:+420 737 239 616
e-mail:nemcovam@k2machine.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.k2machine.cz