*Montéři kovových konstrukcí / Montážní dělníci výrobků z kovů

  • Domaželice 46, 751 15 Domaželice u Přerova
  • HPP
  • 17 688 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

pomocné práce ve strojírenské výrobě; broušení, manipulace s materiálem; fyzicky namáhavá práce

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Caisin:
- zasláním životopisu (CV) na adresu juri.caisin@solidkov.cz
- telefonicky na čísle 777 176 888
- osobně na adrese místa výkonu práce: PLASTICO spol. s r.o., Domaželice č.p. 46, 751 15 Domaželice u Přerova ve dnech PO - PÁ od 9:00 do 11:00 hod.

Místo výkonu práce je firma PLASTICO spol. s r.o., Domaželice č.p. 46, 751 15 Domaželice u Přerova

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Domaželice 46, 751 15 Domaželice u Přerova
mzda, plat (hrubý):17 688 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PLASTICO spol. s r.o., IČ: 00575275
počet volných pracovních míst:8
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:IURI Caisin
telefon:+420 777 176 888
e-mail:juri.caisin@solidkov.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.roll-tainer.com