Prodavači-prodejce použitých automobilových náhradních dílů / Prodavači ostatního zboží v prodejnách

FirmaTomáš Kožuch
AdresaOstravská 1836, 735 41 Petřvald u Karviné
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
naskladnění dílů, popis dílů, koordinace skladu, logistika skladu, prodej náhradních dílů zákazníkům na prodejně, demontáž dílů zákazníkům, odborná pomoc zákazníkovi,

Požadavky:
znalost oboru, vyučení v oboru, odbornost

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tomáš Kožuch - Autovrakoviště Petřvald, Ostravská 1836, 735 41 Petřvald u Karviné
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2019

jméno zaměstnavatele:Tomáš Kožuch, IČ: 66165326
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Tomáš Kožuch
telefon:tkauto@centrum.cz