Řezník - bourač / Řezníci a uzenáři

  • Bohuslávky 7, 751 31 Lipník nad Bečvou
  • HPP
  • 22 000 Kč

Nástup možný IHNED. Pracovní doba od 05,00hod., (podle možností dopravy i dříve).

Náplň práce:

zpracování masa, krájení a příprava k expedici

Požadaujeme:
vyučen v oboru s praxí min. 3 roky; potravinářský průkaz; spolehlivost; kladný přístup k práci

Nabízíme:

odměny

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ucetni@reznictvi-kunovsky.cz;
- telefonicky (Po - Pá od 08,00 do 12,00hod) na čísle 777 720 104 - paní Markéta Zgažarová

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, - potravinářský průkaz
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Bohuslávky 7, 751 31 Lipník nad Bečvou
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: - odměny

jméno zaměstnavatele:Řeznictví Kunovský s.r.o., IČ: 25822128
profese:
  • Řezníci a uzenáři
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Markéta Zgažarová
telefon:+420 777 720 104
e-mail:ucetni@reznictvi-kunovsky.cz