*Řidič kamionu / Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

  • FLORPLANT s.r.o. - pracoviště Hranice, K. Čapka 2006, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1
  • HPP
  • 35 000 Kč až 40 000 Kč

Nástup možný IHNED. Pracovní doba: víkendy v ČR, práce cca 4 dny v týdnu

Náplň práce:

řidič návěsu, pravidelné jízdy do NL,BE, doprava vlastního zboží, dodržováním zákoných přestávek

Požadujeme:

ŘP C+E, bezúhonost, spolehlivost, praxe s řízením

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: emil.kostka@florplant.cz;
- telefonicky (v dopoledních hodinách) na čísle 737 202 846 - pan Emil Kostka

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:FLORPLANT s.r.o. - pracoviště Hranice, K. Čapka 2006, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:FLORPLANT s.r.o., IČ: 25374320
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Doprava

kontaktní osoba:Emil Kostka
telefon:+420 737 202 846
e-mail:emil.kostka@florplant.cz