SEŘIZOVAČ / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

FirmaGroz-Beckert Czech s.r.o.
AdresaU Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4
ÚvazekHPP
Mzda27 470 Kč

Oddělení žakárových nitěnek divize krátkých dílů hledá kolegyni/kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ

Požadujeme:
vyučení ve strojírenském oboru; manuální zručnost, preciznost a samostatnost; orientaci v technické dokumentaci.

Pracovní náplň:
Během své práce budete seřizovat jednoúčelový obráběcí stroj. Budete mít na starost seřízení stroje, nastavení správných rozměrů, výběr nástrojů a kontrolu výrobků.

Nabízíme:
mzda od 27 470 Kč hrubého + 15% prémie; firemní benefity: 13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.); Práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti.
Pracovní doba Vám uteče díky: řemeslné strojírenské práci; modernímu vybavení pracoviště;
dobré partě kolegů, kteří rozumí svému řemeslu.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4
mzda, plat (hrubý):27 470 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Groz-Beckert Czech s.r.o., IČ: 25179811
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Kateřina Mgr. Šítalová
telefon:+420 387 016 347
e-mail:katerina.sitalova@groz-beckert.com