Redaktor/ka reklamních textů / Pracovníci v oblasti propagace a reklamy

  • 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně
  • HPP
  • 25 000 Kč až 35 000 Kč

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
tvorba reklamních textů pro offlinovou a onlinovou reklamu, příprava koncepce reklamních materiálů, kreativní tvorba materiálů ve spolupráci s dalšími členy marketingového týmu; příprava, realizace a vyhodnocování online kampaní; správa a aktualizace webových stránek společnosti, intranetu a kompletní online prezentace; monitoring a analýza trhu.

Požadujeme:
aktivní znalost práce na PC a internetového prostředí, výborná znalost českého jazyka a NJ slovem i písmem (další jazyky výhodou - RJ), zodpovědnost, velmi dobré komunikační schopnosti, perfektní styl psaného projevu, iniciativa, smysl pro kreativitu a týmovou spolupráci, morální bezúhonnost, příjemné a reprezentativní vystupování, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
zvláštní prémie, podnikové stravování, výborné mzdové ohodnocení, služební notebook, mobilní telefon, možnost dalšího jazykového vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity společnosti. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem (zaslat motivační dopis, strukturovaný životopis a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání).

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, aktivní znalost práce na PC
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta, aktivní znalost internetového prostředí
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní německý jazyk, výborná znalost NJ slovem i písmem
  • Aktivní český jazyk, výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Nabízíme:

adresa pracoviště:5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s., IČ: 03257533
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Lenka Pechrová
telefon:+420 734 421 479
e-mail:lenka.pechrova@pawlik-aquaforum.cz