Manager prodejny / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

  • SUPER PET , a.s. - 001, Rezkova 953, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1
  • HPP
  • 20 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

KONTAKT POUZE EMAILEM
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení,

Pracovní náplň:

podílení se na otevření nové prodejny; zodpovědnost za tým prodavačů - vedení, motivace, kontrola úkolů, rozvoj; zodpovědnost za celý provoz provozovny; zajišťování a zodpovědnost za plnění hospodářských cílů společnosti

Požadujeme:

středoškolské vzdělání; znalost procesů v maloobchodě (řízení maloobchodní prodejny, prezentace zboží, psychologie prodeje); zkušenost s vedením velkých maloobchodních prodejen; dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet); dobré organizační a komunikační schopnosti; samostatnost, kreativita, orientace na výsledek; znalost sortimentu chovatelských potřeb výhodou
prac. doba 8hod.; otevírací doba: po - ne 9 - 20hod

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Nabízíme:

adresa pracoviště:SUPER PET , a.s. - 001, Rezkova 953, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SUPER PET , a.s., IČ: 27116808
obory:
  • Management
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Jiřina Plačková
e-mail:jirina@placek.cz