ELEKTRO SPECIALISTÉ - ÚDRŽBÁŘI ELEKTROZAŘÍZENÍ NN / Technici elektronici

  • HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o. - pracoviště Průmyslová zóna Nošovice,, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá
  • HPP
  • 23 500 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

A16 z:11/6/2019

Náplň práce:

- v rámci zajištění řádného provozu závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. v průmyslové zóně Nošovice, provádět kontrolní a pochůzkovou činnost v celém areálu, zajišťovat kvalifikovanou údržbu a nezbytné opravy elektrozařízení.

Požadujeme:

- SŠ/USO vzdělání elektro (silnoproud)
- Platné zkoušky v rámci vyhlášky č.50/78 Sb §6 až §8, platný doklad pro VN nad 1000 V výhodou
- Doložená praxe na zařízeních NN, případně i VN (energetické provozy, elektro rozvodny apod.)
- pracovitost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci
Pracovní poměr:
- pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok, následně možnost prodloužení.
Pracovní doba:
- 7:00 - 19:00 hod. - nerovnoměrné rozložení (střídání krátkého a dlouhého týdne: Krátký týden práce ve dnech středa, čtvrtek; Dlouhý týden práce ve dnech pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle)

Nabízíme:

- nástup možný od 1.7.2019
- stravenky, vánoční bonus.
Kontakt e-mailem viz výše.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., až §8
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o. - pracoviště Průmyslová zóna Nošovice,, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá
mzda, plat (hrubý):23 500 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:11. 06. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, vánoční bonus

jméno zaměstnavatele:HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o., IČ: 01741861
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Gabriela Vitoslavská, personalista
e-mail:gabriela.vitoslavska@hec-czech.cz