Zástupce vedoucího prodejny / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

  • M.A.T. Group, s.r.o. - Lochotínská, Lochotínská 62/24, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
  • HPP
  • 27 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

Zástupce vedoucího prodejny

Hledáte práci, kde se nebudete nudit? Máte zkušenost s prací v maloobchodu?
Nebojíte se vést partu lidí? Ano!!! Pak hledáme právě Vás!

Co budete dělat:
• zastupovat vedoucího po dobu jeho nepřítomnosti
• zodpovídat za vedení pracovníků na směně
• komunikovat se zákazníky a dělat vše pro to, aby se cítili dobře
• řešit provozní záležitosti
• zodpovídat za odvod tržby

Co budete ke své práci potřebovat:
• SŠ vzdělání
• elán do práce
• zkušenost na podobné pozici
• zkušenost s vedením lidí
• ochotu pracovat o víkendu a o svátcích
• zkušenost s registrační pokladnou výhodou

Za dobře odvedenou práci dostanete:
• zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou atmosférou
• práci přímo v Plzni s velmi dobrou dostupností, zastávka MHD za rohem
• mzdové ohodnocení až 35 000 Kč hrubého
• práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• až 20% slevu na nákup celého sortimentu na našich prodejnách
• příspěvek na stravování
• každoroční firemní akce
• až 25 dní dovolené, za každý odpracovaný rok den navíc
• po uplynutí zkušební doby jednorázový bonus 3 000 Kč

Nástup dle dohody
Teď už jen zbývá zaslat nám svůj životopis nebo se rovnou zastavit na M.A.T. GROUP s.r.o.,
Lochotínská 24, Plzeň, 301 00

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:M.A.T. Group, s.r.o. - Lochotínská, Lochotínská 62/24, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2019

jméno zaměstnavatele:M.A.T. Group, s.r.o., IČ: 26367505
obory:
  • Management
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Monika Škachová, personalistka
e-mail:monika.skachova@matgroup.cz
detail nabídky práce:https://www.matgroup.cz/cz/kariera/
webová stránka zaměstnavatele:http://www.matgroup.cz