Mechanik-elektronik / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

  • Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk 1
  • HPP
  • 21 000 Kč až 24 500 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň:

- montáž, kontrola zapojení a oživení elektronických komponent vozidla
- diagnostika a oprava řídících jednotek a systémů
- oprava elektronických komponent vozidla

Požadujeme:

- SŠ, nebo vyučen v oboru elektro – slaboproud, elektronika
- proškolení z vyhl. č. 50/78 sb. § 6
- orientace v komunikačních a informačních technologií
- obsluha PC na vyšší úrovni

Nabízíme:

- zázemí stabilní a prosperující firmy podporující férový přístup
- odpovídající finanční ohodnocení
- náborový příspěvek
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti…)

Osobní kontakt: po-pá od 9.00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu - sebou alespoň stručný životopis
Kontakt:
Bc. Michal Mazánek
E-mail: michal.mazanek@skoda.cz
tel.: 583 365 545
Miroslava Švestková
E-mail: miroslava.svestkova@skoda.cz
tel.: 583 365 573

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk 1
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 24 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Pars nova a.s., IČ: 25860038
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Michal Mazánek
telefon:+420 583 365 545
e-mail:michal.mazanek@skoda.cz