Všeobecná/ý sestra/bratr / Všeobecné sestry s osvědčením

FirmaFrantiškovy Lázně IMPERIAL a.s.
AdresaDr. Pohoreckého 151/3, 351 01 Františkovy Lázně
ÚvazekHPP
Mzda26 000 Kč až 30 000 Kč

Lázeňský hotel Imperial****S ve Františkových Lázních přijme na HPP zdravotní/zdravotního sestru/bratra. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
poskytování zdravotní péče klientům, práce s informačním systémem, časování a prodej procedur. Pracovní doba: nerovnoměrně rozložená, dle rozpisu směn PO - NE, provoz otevřen od 06:00-22:00 hod. (nejčastěji 12ti hodinové směny). Finanční ohodnocení: základní mzda 26.000 Kč + příplatky + odměny. Průměrná HM 30 000 Kč. Benefity: 10 000 Kč náborový příspěvek, finanční benefit na sport a kulturu, penzijní příspěvek, zvýhodněná personální strava, vstupenky do Aquafora.

Požadujeme:
NJ na komunikativní úrovni, proklientský přístup. Nástup ihned nebo dle domluvy. Veškeré další informace rádi sdělíme kdykoliv na tel. čísle 737 281 175 nebo na adrese Dr. Pohoreckého 151/3 ve Františkových Lázních.

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní německý jazyk, NJ na komunikativní úrovni
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dr. Pohoreckého 151/3, 351 01 Františkovy Lázně
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: 10 000 Kč náborový příspěvek
  • Podnikové stravování: zvýhodněná personální strava
  • Zvláštní prémie: odměny

jméno zaměstnavatele:Františkovy Lázně IMPERIAL a.s., IČ: 03479757
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Simona Beirauová, DiS., personální oddělení
telefon:+420 737 281 175
e-mail:simona.beirauova@frantiskovylazne.cz