Masér/ka / Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

FirmaHOTEQ, s.r.o.
AdresaHotel Da Vinci, Plzeňská 97/2, Úšovice, 353 01 Mariánské Lázně 1
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč až 20 000 Kč

Místo výkonu práce: Hotel Da Vinci, Plzeňská 97/2, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (9:00-21:00 h).

Náplň práce:
masér/ka na hotelovém wellness (masáže, zábaly, obsluha saun, úklid po skončení směny).

Požadujeme:
základní znalost RJ nebo NJ výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 9:00-18:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (9:00-17:00 h).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:HOTEQ, s.r.o. -001, Hotel Da Vinci, Plzeňská 97/2, Úšovice, 353 01 Mariánské Lázně 1
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:HOTEQ, s.r.o., IČ: 27196836
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Služby
  • Kultura a sport

kontaktní osoba:Eva Horton, jednatel
telefon:+420 603 587 576
e-mail:eva@hoteldavinci.cz