Obsluha CNC výrobního stroje / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

  • Plynárenská 225/11, Všebořice, 400 10 Ústí nad Labem 10
  • HPP
  • 20 000 Kč až 30 000 Kč

Místo výkonu práce: Plynárenská 225/11, Ústí nad Labem-Všebořice.

Požadujeme:

˘ Manuální zručnost
˘ Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost

Nabízíme:

˘ Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
˘ Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
˘ Možnost získání nových znalostí
˘ Zaměstnanecké výhody

Náplň práce:

˘ Obsluha výrobního CNC stroje
˘ Manipulace s materiálem, uskladnění
˘ Obsluha manipulačních prostředků ve výrobní hale
˘ Úklid prostoru v rámci daného střediska
Kontakt: E-mailem na adresu smejkal@4mex.cz nebo na tel.: 727 883 033

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Plynárenská 225/11, Všebořice, 400 10 Ústí nad Labem 10
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 08. 2019

jméno zaměstnavatele:4MEX s.r.o., IČ: 04073461
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Jan Šmejkal
telefon:+420 727 888 950
e-mail:info@4mex.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.4mex.cz