Sanitář/ka / Sanitáři

FirmaLéčebna tuberkulózy a respiračních nemocí Janov
AdresaU léčebny 500, 338 43 Mirošov 1
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč až 24 500 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: U léčebny 500, 33843 Mirošov

Náplň práce:
přímá práce s klientem na zdravotních lůžkách. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Požadujeme:
kvalifikační kurz pro sanitáře, aktivní a zodpovědný přístup k práci, komunikativnost.

Nabízíme:
platovou třídu 4, zvláštní příplatek, příplatek za směnnost, týden dovolené navíc, zaměstnanecké benefity ( masáže, bazén, vitamíny, příspěvek na dovolenou), možnost získání bytu.
Kontakt telefonicky, e-mailem: Bc. Šnebergerová Dana, tel.: 371 512 125, e-mail: snebergerova@janov.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, kvalifikační kurz pro sanitáře
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:U léčebny 500, 338 43 Mirošov 1
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč až 24 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:09. 09. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: zaměstnanecké benefity ( masáže, bazén, vitamíny, příspěvek na dovolenou
  • Ubytování: možnost získání bytu
  • Dovolená navíc: Týden dovolené navíc

jméno zaměstnavatele:Léčebna tuberkulózy a respiračních nemocí Janov, IČ: 00669784
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Bc. Dana Šnebergerová
telefon:+420 371 512 125
e-mail:snebergerova@janov.cz