Kontrolor/ka kvality výroby / Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

  • Power-Cast Ortmann s.r.o. - 01 (sídlo), Krokova 794/10, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2
  • HPP
  • 18 000 Kč až 23 000 Kč

Popis nabídky práce:

Druh práce: kontrolor kvality výroby

Místo výkonu práce: Krokova 794, Děčín 1,405 01

Náplň práce:

- Vzdělání ve strojírenském oboru - podmínkou
- Znalost čtení tech. dokumentace - podmínkou
- znalost měření

Kontakt: paní Crhová tel. 412 709 172, e-mail - tomas.kratochvil@power-cast.com

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Power-Cast Ortmann s.r.o. - 01 (sídlo), Krokova 794/10, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: zvláštní prémie, dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:Power-Cast Ortmann s.r.o., IČ: 63076306
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ludmila Crhová, asistentka ředitele
telefon:+420 412 709 172
e-mail:ludmila.crhova@power-cast.com
webová stránka zaměstnavatele:http://www.ortmann.cz