Traťmistr / Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati

  • U Nádraží 203, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1
  • HPP
  • 30 000 Kč až 32 000 Kč

Pro zajištění běžné správy a údržby železniční infrastruktury JHMD hledáme osobu se zájmem a zkušenostmi z oblasti zajištění provozuschopnosti dráhy zejména v oblasti traťového hospodářství železničního svršku a spodku.
Základní kvalifikační požadavky:
- SŠ, VŠ technického směru, nejlépe stavební nebo údržba a rekonstrukce žel. tratí
- znalost správy a údržby v traťovém hospodářství (železniční spodek a svršek)
- znalost legislativy v oboru drah (především Vyhláška č.177/1995 Stavební a technický řád drah)
- znalost práce na PC (MS Office)
- chuť učit se novým věcem a ochota se vzdělávat
- cílevědomost, týmová spolupráce, loajalita
- zdravotní způsobilost
- ŘP skupiny B

Náplň práce
- Každodenní práce v terénu při zajištění prohlídek tratí dle vyhl. 177/95 Sb.
- Provádění měření výhybek, rozchodu tratí a dalších prvků infrastruktury
- Plánování údržby a zajištění provozuschopnosti na regionálních tratích Jindřichův Hradec - Obrataň a Jindřichův Hradec - Nová Bystřice.
- Organizace práce a dohled nad pracovními četami
- SW evidence stavebnětechnických parametrů dráhy

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravné, prémie, příspěvek na životní pojištění a úrazové připojištění

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Nádraží 203, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Jindřichohradecké místní dráhy, a.s., IČ: 62509870
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:dnes 22. 08. 2019
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Stavebnictví
  • Výroba a provoz
  • Doprava

kontaktní osoba:Ing. Miloslav Frnoch
telefon:+420 602 704 871
e-mail:kariera@jhmd.cz