SYSTEM SUPPORT/SYSTEM TESTER / Technici elektronici

  • B E K O Engineering, spol. s r.o.-001, 1. máje 871/13, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7
  • HPP
  • 25 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

System Support/System Tester

Náplň práce:

- podílení se na projektech ve vývoji v automobilovém průmyslu
- testování a provádění testovacích jízd
- analýza chyb a návrh nápravných opatření
- vytváření testovacích reportů
- komunikace s dodavateli i zákazníky

Požadavky:

- úplné střední vzdělání elektronického/elektrotechnického směru
- platná Vyhláška 50 výhodou
- mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
- technické a logické myšlení
- zájem o automobily
- ochota učit ne novým věcem a stále na sobě pracovat
- flexibilita

Nabízíme Vám:
- možnost služebních cest do zahraničí
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, stravenky, flexipasy, jazykové kurzy, multisport karta, příspěvek na PP a ŽP, teambuildingy

Hlásit se e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:B E K O Engineering, spol. s r.o.-001, 1. máje 871/13, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, flexipasy, jazykové kurzy, multisport karta, příspěvek na PP a ŽP

jméno zaměstnavatele:B E K O Engineering, spol. s r.o., IČ: 14866358
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Simona Formánková
telefon:+420 725 975 793
e-mail:formankova@catia.cz