Strážný - psovod / Pracovníci ostrahy, strážní

  • G4S Secure Solutions (CZ), a.s.-004, Sokolov, 356 01 Sokolov 1
  • HPP
  • 14 740 Kč

Popis nabídky práce:

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky Ing. Slavíková I. 724 793 669
- e-mailem: ivana.slavikova@cz.g4s.com

Informace o pracovním místě:
- Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici Strážný - PSOVOD na pracoviště do Sokolova

Náplň práce:
obchůzková činnost s vlastním psem

Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (denní i noční).

Požadujeme
- Profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /pomůžeme se získáním/
- trestní bezúhonnost
- komunikativnost, základní znalost PC
- nižší střední odborné , střední odborné s výučním listem
- min. 18 let

Nabízíme
- stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:G4S Secure Solutions (CZ), a.s.-004, Sokolov, 356 01 Sokolov 1
mzda, plat (hrubý):14 740 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:G4S Secure Solutions (CZ), a.s., IČ: 00175439
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:Ing. Ivana Slavíková
telefon:+420 724 793 669
e-mail:ivana.slavikova@cz.g4s.com