Pracovníci na kozí farmě * / Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

FirmaZERLINA s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda14 600 Kč

Popis nabídky práce:

PRACOVNÍCI NA KOZÍ FARMĚ *
Místo výkonu práce: areál farmy Hážovice 2070, Rožnov pod Radhoštěm a pozemky obhospodařované v obcích Zubří, Vigantice a Tylovice.

Požadujeme:
kladný vztah ke zvířatům a polnostem, dobrý zdravotní stav, chuť do práce a nadšení pro zemědělskou prvovýrobu

Náplň práce:
pomocné práce ve smíšeném hospodářství: polní práce, stájové práce, úklidové práce

Nabízíme:
pěkné pracovní prostředí v areálu ekologické kozí farmy
První kontakt: e-mailem na: [email protected]
ov. 31.12.2019

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):14 600 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dělené směny
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ZERLINA s.r.o., IČ: 27637883
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Christina Herman
telefon:571610115
e-mail:[email protected]