OPERÁTOR / OPRÁTORKA SVÁŘECÍHO ROBOTA / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

FirmaVELOS, výrobní družstvo
ÚvazekHPP, VPP
Mzda22 000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 15 hod. týdně), třísměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
obsluha svářecích robotů, CNC strojů a ohýbaček v kovovýrobě v 8 hodinových směnách.

Požadavky:
zručnost, spolehlivost, fyzická zdatnost; znalost výrobních procesů a technologií v oblasti zpracování kovů výhodou; vazačská a jeřábnická zkouška výhodou.

Nabízené výhody: stravenky, 13. plat, firemní akce, dobrý pracovní kolektiv, možnost seberealizace.

Kontakt - Ing. Koběrský Pavel, tel.: 601 583 199, e-mail: [email protected] (zaslání životopisu).

Místo výkonu práce: Doly 272, 549 22 Nový Hrádek.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, zručnost
minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky, 13. plat, firemní akce atd.

jméno zaměstnavatele:VELOS, výrobní družstvo, IČ: 47452561
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Pavel Koběrský
telefon:601 583 199
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.velosnh.cz