Vrátní

FirmaPPL Formation s.r.o.
ÚvazekHPP, VPP
Mzda91 Kč / hod.

Upozornění!! Výběrové řízení probíhá na adrese U Elektry 203/8, Praha 9 - po předchozí telefonické domluvě - 736750525 - prosím nechoďte na místo výkonu práce, děkujeme!!

Kontakt: tel: 736750525, e-mail: [email protected]

Náplň práce:
obsluha vrátnice, vjezdový a klíčový režim, obsluha kamerového systému

Požadavky:
výpis RT, výpis z lékařské dokumentace

Proplacení vstupní lékařské prohlídky a výpisu z RT

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Žukovského 888/2, Praha - Ruzyně, 16100, Česko
mzda, plat (hrubý):91 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:PPL Formation s.r.o., IČ: 06447848
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Roman Horák
telefon:601002266
e-mail:[email protected]