Dělníci ve výrobě - svářeči / Svářeči

  • BK.kovo s.r.o. -001, Chebská 72/22, Slatina, 351 01 Františkovy Lázně
  • HPP
  • 18 000 Kč

Místo výkonu práce: Chebská 72, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 6:30-15:00 h.

Náplň práce:
provádíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí.

Požadujeme:
komunikativnost v českém jazyce, svářečské oprávnění pro svařování elektrodou a CO2, čtení výrobních výkresů, časová flexibilita. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování, svářečské oprávnění pro svařování elektrodou a CO2
jazykové znalosti:
  • Aktivní český jazyk, komunikativnost v českém jazyce
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:BK.kovo s.r.o. -001, Chebská 72/22, Slatina, 351 01 Františkovy Lázně
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:BK.kovo s.r.o., IČ: 29161886
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Petr Bláha
telefon:+420 775 177 714
e-mail:bk.kovo@seznam.cz