Obsluha strojů a zařízení - strojník / Obsluha strojů na výrobu výrobků z kamene

  • GRANITA s.r.o. - Budislav (Lom Budislav), Budislav 1, 569 65 Budislav u Litomyšle
  • HPP
  • 26 000 Kč až 33 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha pásového bagru nebo kolového nakladače, obsluha strojů a zařízení
POŽADAVKY: strojnický průkaz , řidičský průkaz sk. C výhodou
NABÍZÍME: 1 týden dovolené navíc, po 2 letech roční příspěvek na životní pojištění, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti
KONTAKT: e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Nabízíme:

adresa pracoviště:GRANITA s.r.o. - Budislav (Lom Budislav), Budislav 1, 569 65 Budislav u Litomyšle
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč až 33 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019

jméno zaměstnavatele:GRANITA s.r.o., IČ: 45270741
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. František Flídr
telefon:+420 602 374 592
e-mail:flidr@granita.cz