Skladník - příprava objednávek - BRIGÁDA!!! / Pomocní skladníci

  • ZEO TRADE, s.r.o. pracoviště:Radčice, Radčice 62, 389 01 Vodňany
  • DPP
  • 100 Kč až 120 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
- příprava objednávek ovoce a zeleniny na rozvozovou linku
Pracovní dny a doba: po, út, st, čt (pouze odpolední od 11 hod), ne (7 - 15,30h)
pátek, sobota volno
Vhodné pro studenty, důchodce
KONTAKT: Janáková Štěpánka, tel.: 739507316, e-mail: sjanakova@zeotrade.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:ZEO TRADE, s.r.o. pracoviště:Radčice, Radčice 62, 389 01 Vodňany
mzda, plat (hrubý):100 Kč až 120 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2019

jméno zaměstnavatele:ZEO TRADE, s.r.o., IČ: 25159623
obory:
  • Výroba a provoz
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Štěpánka Janáková
telefon:+420 739 507 316
e-mail:sjanakova@zeotrade.cz