Pojišťovací zprostředkovatel / Obchodní zástupci

  • Kooperativa, pojišťovna, a.s.- Sokolov, Nádražní 562, 356 01 Sokolov 1
  • HPP
  • 16 280 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Způsob hlášení uchazečů:
- e-mailem zasílejte životopisy: hederova@koop.cz

Kontaktní osoba: Hana Ederová 724 721 670

Upřesňující inforamce:

Náplň práce:
sjednávání pojistných smluv

Požadujeme:
komunikativnost, bezúhonnost

Nabízíme:
stravenky, dovolená 5 týdnů, příspěvky na pojištění

Místo výkonu práce: Sokolov, Nádražní 562

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kooperativa, pojišťovna, a.s.- Sokolov, Nádražní 562, 356 01 Sokolov 1
mzda, plat (hrubý):16 280 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, IČ: 47116617
obory:
  • Finance
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Hana Ederová
telefon:+420 377 417 324