Instalační a servisní elektroinženýři / Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji

FirmaSaft Ferak a.s.
AdresaRaškovice 247, 739 04 Pražmo
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 40 000 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:6/8/2019 a:19/9/2019

Náplň práce:

•instalace staničních Li-ion baterií a uvádění zařízení do provozu, řešení problémů u zákazníka, zahraniční pracovní cesty
•školení zákazníků, uživatelů a prodejců
•technická podpora mezinárodního obchodního týmu
•spolupráce s Vývojovým oddělením na modifikaci architektury daného výrobku a customizaci SW/HW dle požadavků zákazníků
•tvorba a udržování technické dokumentace

Předpoklady:
•VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika a informatika nebo podobném
•praxe na obdobné pozici vítána (2 roky)
•v případě absolventů: velký zájem o tento obor a ochota se dále vzdělávat
•zkušenosti s instalací a uváděním zařízení do provozu výhodou
•schopnost práce v týmu, ale i samostatné jednání a rozhodování
•ochota cestovat
•komunikativní znalost anglického jazyka nutností

Nabízíme:

•zajímavé a perspektivní zaměstnání
•možnost velkého růstového potenciálu – odborného i osobního
•možnost podílet se na vývoji nových výrobků a technologií
•odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, vzdělávání, pololetní a roční odměny, akce pro zaměstnance, lázeňské pobyty)
•nástup možný ihned nebo dle dohody
Kontakt - e-mailem, telefonicky, uveden viz výše.

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, komunikativní úroveň
minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Raškovice 247, 739 04 Pražmo
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: ze zisku, za splnění cílů

jméno zaměstnavatele:Saft Ferak a.s., IČ: 27094308
práce je vhodná pro:
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
obory:
  • Věda a výzkum
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Žaneta Světlíková, HR Manager
telefon:+420 558 426 244
e-mail:zaneta.svetlikova@saftbatteries.com