Obsluha ohraňovacího lisu / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

  • TECNIMETAL - CZ, a.s., Nábřeží 578, Prštné, 760 01 Zlín 1
  • HPP
  • 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadujeme:
SŠ/SOU strojního zaměření, případně zkušenost s obsluhou ohraňovacího lisu. Znalost čtení výkresové dokumentace je podmínkou. V kolektivu uvítáme samostatného a spolehlivého kolegu.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Nabízíme:
25 dní dovolené, dotované obědy, férové jednání, dobré zaměstnanecké zázemí, peněžní bonusy podmíněné kvalitními výsledky společnosti, dobrá dostupnost, práce na ranní směnu.

Náplň práce:
příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, obsluha pálícího stroje, kontrola dílů, běžná údržba stroje.
Životopis zasílejte na ucetnimzdy@tecnimetal.cz nebo volejte 737 509 918.
Výhody: 25 dnů placené dovolené, tj. 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona, dotované obědy ze strany společnosti, placené přesčasy, dobrá dostupnost MHD 200 metrů od pracoviště, cyklostezka 150 metrů a úschovna kol pro zaměstnance, kryté parkoviště.
Dobré zázemí: denní místnost, dotované automaty na kávu, barely s vodou v hale, peněžní bonusy podmíněné výsledky společnosti, práce na hlavní pracovní poměr.
Kontaktujte emailem, telefonicky 7:00-15:00 nebo osobně PO-PÁ od 7:00 do 13:00 hodin.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:TECNIMETAL - CZ, a.s., Nábřeží 578, Prštné, 760 01 Zlín 1
mzda, plat (hrubý):26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2019

jméno zaměstnavatele:TECNIMETAL - CZ,a.s., IČ: 26267047
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Darina Koláříková
telefon:+420 737 509 918
e-mail:ucetnimzdy@tecnimetal.cz