Instruktor / instruktorka prodejen / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

  • JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka - okres Rychnov n. Kn., Rychnov nad Kněžnou
  • HPP
  • 19 000 Kč až 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt e-mailem jednota@jednotanp.com nebo telefonicky.

Požadavky:

- SŠ/VOŠ/VŠ
- obchodní praxe výhodou
- řidičské oprávnění sk. B
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet)
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů
- časová flexibilita, ochota vzdělávat se

Náplň práce:

- metodická pomoc při zapracování nových zaměstnanců v prodejnách v okrese Rychnov n. Kn.
- kontrolní činnost chodu prodejen v okrese Rychnov n. Kn.
- plat 19 - 24 tis. Kč a výše dle dosažených výsledků
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování 1.700,- Kč měsíčně dle odpracované doby.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka - okres Rychnov n. Kn., Rychnov nad Kněžnou
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování

jméno zaměstnavatele:JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka, IČ: 00032140
obory:
  • Management
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Ing. Miroslav Chudoba
telefon:+420 603 259 225,603 275 320
e-mail:jednota@jednotanp.com