SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA výrobní linky / Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

FirmaMERTLIN s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 32 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha stroje na formátování operačních roušek, programování linek, seřizování linky balení MVC, příprava a formátování vstupních materiálů, údržba linek a drobné opravy, zavádění nových výrobků do procesu výroby.

Požadavky:
SŠ, SOU vzdělání technického směru výhodou; znalost PC; zkouška z vyhlášky č. 50/78 Sb. o elektrotechnické způsobilosti; práce v 3směnném provozu.

Zaměstnavatel nabízí: čisté pracovní prostředí, dovolenou v délce 5 týdnů, stravenky, hrubou mzdu při nástupu 23.000,- Kč + benefit za docházku 1.500,- Kč, hrubou mzdu po zapracování až 32.000,- Kč + benefity.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Jiné, zkouška z vyhlášky č. 50/78 Sb. o elektrotechnické způsobilosti
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nerudova 744, Červený Kostelec, 54941, Česko
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: čisté pracovní prostředí, dovolenou v délce 5 týdnů, stravenky atd.

jméno zaměstnavatele:MERTLIN s.r.o., IČ: 46507850
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Ivana Lukášová, personalista
telefon:491 413 315
e-mail:[email protected]