SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA VE VÝROBĚ HYGIENICKÝCH A ZDRAVOTNICKÝCH MATERIÁLŮ / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

FirmaHARTMANN - RICO a.s.
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč až 22 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky), třísměnný provoz.
Hrubá měsíční mzda od 21.000,- Kč do 22.000,- Kč (k uvedené mzdě budou připočítány zákonné příplatky).

Náplň práce:
obsluha výrobních strojů, provádění drobných úprav; odpovědnost za kvalitu vyráběného materiálu; dodržování hygienických předpisů, BOZP a PO.

Požadavky:
manuální zručnost, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, spolehlivost, znalost českého jazyka.

Zaměstnavatel nabízí: práci na plný úvazek v čistém prostředí; příspěvek na zdraví, relax a dopravu; 5 týdnů dovolené; dotované závodní stravování; firemní výrobky za zaměstnanecké ceny; odměnu za doporučení nového zaměstnance 10.000,- Kč; roční odměnu ve výši až 11. 000,- Kč.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce: Malá Bukovina 50, 552 04 Chvalkovice v Čechách.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, manuální zručnost
jazykové znalosti:
  • Aktivní český jazyk
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: roční odměna ve výši až 11. 000,- Kč, příspěvek na zdraví a relax atd.
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:HARTMANN - RICO a.s., IČ: 44947429
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Tel.: +420 491 490 813
telefon:491 490 810
e-mail:[email protected]