PROVOZNÍ TECHNICI / Ostatní strojírenští technici

FirmaDlobis, s.r.o.
AdresaMetylovice 35, 739 49 Metylovice
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 z:18/4/2019 a:13/11/2019
Pracovní doba 6:00-14:30 hod.

Náplň práce:

- příprava a vedení zakázkové kovovýroby, vedení pracovního kolektivu.

Požadujeme:

- znalost čtení technických výkresů, znalost práce s měřidly
- výhodou ŘP sk. B
- výhodou praxe v kovovýrobě a zkušenosti s vedením kolektivu.
Kontakt e-mailem, telefonicky, osobně - po předchozí telefonické domluvě. Kontakty viz výše.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dlobis, s.r.o. - Metylovice (směr Pržno), Metylovice 35, 739 49 Metylovice
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Dlobis, s.r.o., IČ: 27844811
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Libor Dlouhý
telefon:+420 608 404 019(6:00-14:00hod.)
e-mail:dlobis@seznam.cz