Svářeč TIG, MIG / Svářeči

FirmaIK Engineering, s.r.o.
AdresaSpešov č.p. 46, 679 02 Rájec-Jestřebí
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Pracovní náplň:
samostatná práce dle výkresové dokumentace.
Svařečské oprávnění: ZK 135 1.1, ZK 141 8, výhodou ČSN EN 9606-1 141 (ČSN 287 -1).
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.
Kontakt telefonicky, mailem nebo osobně.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem - zkoušky podle EN (úřední zkouška)
minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:IK Engineering, s.r.o. - provozovna, Spešov č.p. 46, 679 02 Rájec-Jestřebí
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:IK Engineering, s.r.o., IČ: 60702966
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Radek Tichý
telefon:+420 739 477 152
e-mail:obchod@ik-e.cz