IT operátor / Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

  • Píšťovy 820, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1
  • HPP
  • 18 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Píšťovy 820
NÁPLŇ PRÁCE: Správa IT, zajištění provozu (a drobných oprav) zařízení IT (PC, NTB, tiskárny, wifi)
POŽADAVKY: zkušenosti s instalací a administrací systémů Windows, Office, správa běžného kancelářského HW, základní znalosti sítí a internetu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, znalost AJ na úrovni čtení manuálů
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce v prosperující a zavedené firmě, možnost dalšího profesního rozvoje, závodní stravování, zaměstnanecké benefity
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Píšťovy 820, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019

jméno zaměstnavatele:Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o., IČ: 15053695
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Informační technologie

kontaktní osoba:Jan Čechlovský
e-mail:cechlovsky@cechlovsky.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.ekomonitor.cz