Balič/ka zboží / Ruční baliči

  • AUTIO s.r.o.-01, Poděbradova 80, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1
  • VPP
  • 14 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Chrudim- Poděbradova 80
NÁPLŇ PRÁCE: Balení zásilek k expedici
Pracovní doba od 8:30 do 14:30 hod
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně a to v době od 9:00 do 16:00 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:AUTIO s.r.o.-01, Poděbradova 80, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1
mzda, plat (hrubý):14 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019

jméno zaměstnavatele:AUTIO s.r.o., IČ: 01847724
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Robin Krejčík
telefon:+420 774 157 623
e-mail:info@autio.cz