Montážní dělníci / Montážní dělníci mechanických zařízení

  • HOFMANN WIZARD s.r.o. - 008, Dolní Skrýchov 115, 377 01 Jindřichův Hradec 1
  • HPP
  • 19 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
práce ve výrobě, montáž součástek, obsluha laserového zařízení, manipulace s břemeny, dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti, práce dle pokynů uživatele

Nabízíme:
podnikové stravování, prémie, bonus za neabsenci, bonus za produktivitu
KONTAKT TELEFONICKY, E-MAILEM NEBO OSOBNĚ na adrese Čsl. legií 318, 378 10 České Velenice

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:HOFMANN WIZARD s.r.o. - 008, Dolní Skrýchov 115, 377 01 Jindřichův Hradec 1
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:HOFMANN WIZARD s.r.o., IČ: 25236016
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Lenka Švarcová
telefon:+420 702 188 792
e-mail:velenice@hofmann-personal.cz