Laborant/ka - úsek klinická imunologie a alergologie - pracoviště Nový Jičín / Odborní laboranti a laboratorní asistenti v oblasti zdravotnictví

  • Laboratoře Agel, a.s. pracoviště Nový Jičín, K Nemocnici 1640/86, 741 01 Nový Jičín 1
  • HPP
  • 18 000 Kč

z: 16.04.2019 Zájem o občany EU. Pracovní poměr s možností prodloužení.
Společnost Laboratoře AGEL a.s. přijme zdravotního/í laboranta/ku na oddělení klinické imunologie a alergologie

Náplň práce:
zpracování a diagnostika biologického materiálu, práce s laboratorním informačním systémem, obsluha moderní laboratorní techniky

Požadujeme:
ukončené středoškolské v oboru zdravotní laborant nebo ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant, popř. magisterský obor přírodovědného zaměření, atestace z oboru výhodou, spolehlivost, preciznost, týmová práce, zájem o obor, schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:
zázemí stabilní dynamické společnosti, moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv, platové podmínky dle platného mzdového předpisu, 5 týdnů dovolené + 3 dny placeného volna, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, odměny při životních a pracovních jubileích, příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu, Multisport karta
Kontakt: Bc. Zuzana Buroňová, e-mailem: kariera@agellab.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Laboratoře Agel, a.s. pracoviště Nový Jičín, K Nemocnici 1640/86, 741 01 Nový Jičín 1
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2020

jméno zaměstnavatele:Laboratoře Agel, a.s., IČ: 16628373
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Bc. Zuzana Buroňová
e-mail:zuzana.buronova@lab.agel.cz