ASISTENT SOUDCE na úsek civilní odvolací, občanskoprávní, insolvenční, trestní a správní / Asistenti soudců

  • Národního odboje 1274/26, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3
  • HPP
  • 26 530 Kč až 39 220 Kč

Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 1274/26, Střekov, Ústí nad Labem.

Požadujeme:

dokončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oblasti práva získané v ČR - hlásit se mohou i ti, kteří v nejbližší době vzdělání teprve dokončí
trestní bezúhonnost
zdravotní způsobilost
právní praxe vítána, avšak není podmínkou, zaučíme i absolventy

Náplň práce:

provádění úkonů souvisejících s rozhodovacími činnostmi při výkonu soudnictví v rozsahu vymezeném zákonem
pro přiděleného soudce výkon právních expertiz a dalších odborných právnických činností spojených s přípravou projednávání a rozhodování v konkrétních věcech a úkony svěřené jinak zvláštním zákonem vyššímu soudnímu úředníkovi
jedna z nabízených pozic je i práce asistenta místopředsedy se zaměřením na činnost tiskového mluvčího, vyřizování agendy podle zákona č. 106/1999 Sb. a koordinace rozvrhu práce

Nabízíme dále mimo zaměstnaneckých výhod:
nástup dohodou
plat v platovém stupni dle započitatelné praxe se zařazením do 12. platové třídy dle Katalogu prací a po zapracování možnost osobního příplatku
sebevzdělávání prostřednictvím Justiční akademie
práci v mladém kolektivu
vstřícný přístup a pomoc při zaučení
možnost jmenování soudcem po složení justiční zkoušky a dovršení věku 30 let
společné kulturní akce v rámci justice
PP na dobu určitou na půl roku a poté na neurčito
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Národního odboje 1274/26, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3
mzda, plat (hrubý):26 530 Kč až 39 220 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 07. 2019
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:Krajský soud v Ústí nad Labem, IČ: 00215708
počet volných pracovních míst:7
práce je vhodná pro:
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
obory:
  • Právo

kontaktní osoba:Ing. Eva Poláková
telefon:+420 477 047 257
e-mail:epolakova@ksoud.unl.justice.cz